LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

Centrum Kultury i Biblioteki zaprasza  do wzięcia udziału w  kolejnej, już czwartej edycji nauki języków obcych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dostęp do profesjonalnych kursów językowych może mieć każdy czytelnik w naszej bibliotece!

We współpracy z firmą Funmedia i Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego organizujemy projekt, w którym Biblioteka oferuje swoim czytelnikom jeszcze więcej wiedzy i atrakcji wykorzystując do tego nowoczesne narzędzia multimedialne. Projekt daje możliwość dostępu do specjalistycznych oraz językowych kursów multimedialnych: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, angielski biznesowy oraz Photoshop. Podczas nauki użytkownicy zdobywają wiedzę dzięki korzystaniu z fotolekcji, filmów, dialogów, gier i ćwiczeń. Multimedia oddziaływają na więcej zmysłów, a tym samym przyspieszają proces zdobywania wiedzy, czyniąc go trwalszym, a co najważniejsze atrakcyjnym dla użytkownika.                  

Biblioteka w Brusach otrzymała bezpłatny dostęp do kursu e-learningowego

do 16 marca 2016  roku.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z biblioteką w celu otrzymania kodu i aktywacji konta. Jednocześnie informujemy, że osoby korzystające z kursów we wcześniejszych edycjach organizowanych w naszej bibliotece mogą kontynuować rozpoczętą naukę bez ponownej aktywacji konta.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia naszej placówki w celu uzyskania wszelkich informacji. W razie pytań prosimy o kontakt pod nr tel. 52 396 9335


 

 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011