LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach ogłasza Jubileuszową XX edycję Pomorskiego Konkursu Plastycznego "Jesień na Kaszubach".  Celem konkurs plastycznego jest podniesienie świadomości ekologicznej dzieci i młodzieży z województwa pomorskiego, a także popularyzacja zagadnień ochrony środowiska przyrodniczego, kształtowania jego fauny i flory na terenie Ziemi Kaszubskiej, ujęta w różnorakie formy plastyczne.  

W konkursie mogą brać udział uczniowie wszystkich typów szkół  (z wyjątkiem liceów sztuk plastycznych) oraz uczestnicy zajęć placówek wychowania pozaszkolnego. Format prac dowolny, techniki plastyczne: rysunek i malarstwo.

Prace oceniane będą przez specjalnie powołana komisję, która dokona oceny w następujących kategoriach wiekowych: do 6 lat, 7-9 lat, 10-12 lat, 13-15 oraz 16- 20 lat. 

Prace plastyczne należy nadsyłać na adres placówki do 30 października 2015r.

W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę kontaktować się z koordynatorem konkursu plastycznego Renatą Goebel, tel. 52 396 - 93 – 35 lub za pomocą poczty e-mail: ckb.instruktorzy@brusy.pl.

Organizatorzy konkursu przewidują dla autorów nagrodzonych i wyróżnionych prac nagrody rzeczowe i dyplomy pamiątkowe. Wszyscy laureaci wraz z opiekunami zostaną zaproszeni na uroczyste wręczenie nagród  i wyróżnień, połączone z otwarciem wystawy pokonkursowej w dniu 20 listopada (piątek) 2015 roku o godz. 12.00 w Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach.

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym! 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------

Do pobrania:

Regulamin konkursu plastycznego

Karta zgłoszenia

 

 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011