W przeddzień oficjalnego otwarcia Międzynarodowego Festiwalu Folkloru „Kaszubskie Spotkania z Folklorem Świata” w sali widowiskowej Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach odbył się wieczorek integracyjny, podczas którego nastąpiło uroczyste powitanie wszystkich gości z Polski i zagranicy.

Podczas spotkania, poza wymianą upominków pomiędzy zaproszonymi zespołami, a reprezentantami poszczególnych gmin i miast współorganizujących festiwal, był czas na integrację międzykulturową.


Na scenie zaprezentowały się połączone kapele kaszubskie i niemal wszystkie zespoły gościnne, które będą towarzyszyły nam przez kilka następnych dni (zespoły z Albanii, Peru, Kolumbii, Serbii, Indii oraz Szczecinianie i Zespół Regionalny Istebna z Istebnej).












Więcej zdjęć:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.470079879820065.1073742268.112836798877710&type=3
|