LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

„ IV Noc w Bibliotece”
   
 Miejska Biblioteka Publiczna w Brusach zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 8 do 15 lat na zajęcia „Noc w Bibliotece”. Jest to już czwarte spotkanie z książką i biblioteką. Chętne dzieci zapraszamy w piątek 1 lipca 2011 roku na godz. 21.00. Nocka trwać będzie do godz. 8.00 w sobotę 2 lipca 2011 roku. Dla bezpieczeństwa dzieci biblioteka zostanie zamknięta. Dzieci będą pod stałą opieką wychowawczą. W zajęciach przewidziana jest projekcja filmów animowanych i familijnych, gry i zabawy, zajęcia plastyczne, konkurs karaoke a także wycieczka niespodzianka i nocne czytanie bajek aż do zaśnięcia z zabawą relaksacyjną.
Dzieci powinny przynieść ze sobą obuwie na zmianę, dresy, środki higieniczne, śpiwór, poduszeczkę, (materace zapewnia biblioteka), maskotkę, kanapki na kolację i śniadanie oraz klej i nożyczki. Maluchom zapewniamy ciepłą herbatę i ciasteczka.
Zgłoszenia na nocleg przyjmujemy do 28 czerwca 2011r. osobiście w oddziale dziecięcym. Przy zgłoszeniu rodzice podpisują zgodę na udział dziecka w zajęciach. Ilość dzieci jest ograniczona do 20 osób, ponieważ biblioteka nie może zapewnić miejsca dla  większej ilości dzieci. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.
Dalszych informacji udzielamy pod numerem telefonu 52-3982965 lub osobiście w MBP w Brusach, oraz na www.ckibbrusy.pl
      Zapraszamy naszych najmłodszych czytelników.

 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011