LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

W ubiegłą niedzielę zespół Staccato miał przyjemność wystąpić podczas IX Festynu Charytatywnego „Chojnickie Aniołowo”. Młodzież została bardzo serdecznie przyjęta przez organizatorów i tę część publiczności, która dotrwała do ich występu. Zespół występował jako ostatni i tym samym zamykał tegoroczne Aniołowo. Organizatorzy zapowiedzieli, że za rok młodzież musi koniecznie powtórzyć swój występ i to w godzinach wcześniejszych. Nam jest bardzo miło ze mogliśmy dać coś od siebie w tak szczytnym celu i że usłyszeliśmy wiele komplementów.

Zespół Staccato nie ma już regularnych prób ze względu na to, ze część osób jest już na studiach. Niemniej młodzież bardzo chętnie, w miarę swoich możliwości, udziela się podczas różnych uroczystości. Tym razem udało się wystąpić w pełnym składzie, co nam wszystkim sprawiło ogromną radość.

Zespół Staccato podczas występu w chojnickiej Fosie Miejskiej. Od lewej: Agnieszka Mikołajczyk (opiekun), Gracjana Matyszewska, Ewelina Górska, Karol Jankowski, Marta Stoltmann, Martyna Pałuczak; Zespołowi akompaniował niewidoczny na zdjęciu Arkadiusz Pepliński.

Zdjęcie pochodzi ze strony Towarzystwa Przyjaciół Hospicjum,

tekst: Agniszka Mikołajczyk

 

 

 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011