LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

Burmistrz Brus zaprasza na obchody Gminne Obchody Dnia Dziecka „Nasz kolorowy trzeźwy świat z Profesorem Ciekawskim”, które odbędą się w niedzielę, 7 czerwca br. w godzinach 15:00 – 19.00 na stadionie miejskim w Brusach (w razie niepogody impreza przeniesiona zostanie na salę gimnastyczną SP Brusy – ul. Ogrodowa 2) .

 W programie, m.in.:

- otwarte stanowiska edukacyjne: „Potęga elektryczności”, „Temperatura, czyli jak zimny jest ciekły azot?”, „Chemia ognia”, „Oto moje DNA!”, „Szaleństwo wody, czyli H2O w działaniu”, „Ciśnienie – czyli co się stanie z balonem na księżycu”,  „Człowiek – co się w nim kryje?”, „EkoBaterie – nasza przyszłość” ; dodatkowa atrakcja – POKAZY SPECJALNE!,

- występy dzieci  i młodzieży z Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach,

- podsumowanie konkursu plastycznego „NASZ KOLOROWY TRZEŹWY ŚWIAT – bez agresji, przemocy i cyberprzemocy!”,

- Turniej Piłkarski o Puchar Burmistrza Brus.

Ponadto na dzieci czeka wiele bezpłatnych atrakcji: suchy basen, zjeżdżalnie, zamek dmuchany, karuzela, kolejka, trampolina, kule wodne, stoiska animacyjne – m.in. malowanie twarzy.

Organizatorem imprezy jest Gmina Brusy, natomiast współorganizatorami: Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Brusach


Obchody Dnia Dziecka organizowane są w ramach Gminnego Programu Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na 2015 rok – realizacja programu finansowanego ze środków pochodzących z wpłat za zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych.

 

 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011