LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

Konkurs plastyczny na wykonanie plakatu profilaktycznego pod hasłem „NASZ KOLOROWY TRZEŹWY ŚWIAT” – bez agresji, przemocy i cyberprzemocy!

Informujmy, że Gmina Brusy, wspólnie z Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach oraz Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Brusach, ogłosiła konkurs plastyczny na wykonanie plakatu profilaktycznego pod hasłem „NASZ KOLOROWY TRZEŹWY ŚWIAT” – bez agresji, przemocy i cyberprzemocy!

Celem konkursu jest uświadomienie dzieciom i młodzieży, jak niebezpieczne jest  zjawisko agresji, przemocy i cyberprzemocy. Zwrócenie uwagi na powyższe zagadnienia daje możliwość bardziej wnikliwego zapoznania się z czynnikami je wyzwalającymi, a co za tym idzie nabycia umiejętności radzenia sobie z sytuacjami trudnymi i negatywnymi emocjami.

Uczestnikami zmagań plastycznych mogą być uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów oraz wychowankowie świetlic terapeutycznych i ośrodków/warsztatów terapii zajęciowej, mieszkający na terenie miasta i gminy Brusy.

Zadaniem uczestników konkursu jest zaprojektowanie dowolną techniką oryginalnego plakatu dotyczącego problemu agresji, przemocy i cyberprzemocy.

Prace będą oceniane w następujących kategoriach wiekowych:

·        Kategoria  I (uczniowie szkoły podstawowej klasy I – III)

·        Kategoria II (uczniowie szkoły  podstawowej klasy IV – VI)

·        Kategoria III (uczniowie gimnazjum)

·        Kategoria IV (wychowankowie świetlic terapeutycznych i ośrodków terapii zajęciowej)

PLAKATY NALEŻY NADSYŁAĆ W TERMINIE DO 29 MAJA 2015 ROKU NA ADRES: Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach, ul. Dworcowa 18, 89-632 Brusy.

Więcej o konkursie w regulaminie.

Wszelkie informacje dotyczące konkursu są udzielane w Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach - tel. 52 39 69 331, e-mail: ckbbrusy@wp.pl, www.ckibbrusy.pl

Koordynator konkursu plastycznego: Renata Goebel  - tel. 52 396 - 93 – 35

---------------------------------------------------------------------------------------------

Do pobrania:

Regulamin

Karta zgłoszenia

 
 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011