LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

Tym razem również było coś dla Mam, a w szczególności dla ich pociech – wymiana ubrań, książek, zabawek, sprzętów… i nie tylko.

            Spotkanie dla Mam po raz kolejny zostało zorganizowane w Centrum Kultury
i Biblioteki w Brusach 21 marca. Tegoroczna Giełda dla Mam cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Na spotkanie zgłosiło się ponad 40 Mam z Gminy Brusy i nie tylko, które wymieniały się między sobą ubrankami, zabawkami oraz sprzętami pomocnymi
w pierwszych latach wychowania dziecka. Giełda jest doskonałą okazją zarówno do pozbycia się niepotrzebnych rzeczy, z których dzieci już wyrosły jak i do zakupu większych rozmiarów ubranek dla swoich pociech i to za niewielką cenę. Sala widowiskowa Centrum wypełniona byłą po brzegi.

Po rozmowach z uczestniczkami zrodził się pomysł organizacji Giełdy dla Tatusiów, którzy z chęcią zastąpią swoje małżonki w wymianie ubranek czy też sprzętów. Panie tego samego dnia pytały, kiedy odbędzie się następna edycja, gdyz jest to cuowny pomysł.


Bardzo dziękujemy za opinie wydane w sprawie organizacjii przedsięwzięcia. Cieszymy się, że oferta naszej placówki trafiła w potrzeby mieszkanek Miasta i Gminy Brusy i nie tylko.

 


Więcej zdjęć na naszej stronie na facebooku - tutaj

 

 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011