LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

„Czy są wśród publiczności jakieś Bernadetki?” Tym pytaniem Łukasz Golec wywołał ogromny aplauz wśród publiczności, która z ogromnym entuzjazmem oczekiwała kolejnego przeboju grupy Golec uOrkiestra, będącej muzyczną  gwiazdą tegorocznego MFF „Kaszubskie Spotkania  z Folklorem Świata 2014”.

Zespół wystąpił w piątek, 25 lipca, na stadionie miejskim w Brusach. Jego supprotem była grupa muzyczna Majestic, która wprowadziła zbierającą się publiczność w doskonały nastrój porządną dawką ciekawej muzyki i dobrego humoru.

Zespół Golec uOrkiestra przyciągnął na stadion miejski w Brusach około 3 tyś publiczności, nie tylko z Brus i okolic, ale również z dalszych części naszego województwa. Wszyscy, którzy przybyli, nie mieli czego żałować. Byli świadkami pięknej uczty muzycznej przekazanej w bardzo miły i urzekający sposób. Muzycy pokazali swój kunszt muzyczny  grając na wielu typowych i nietypowych instrumentach, m.in. na akordeonie, dudach, bazunie, altówce, skrzypcach, gitarach,  no – i rzecz oczywista –  na trąbce i puzonie. Publiczność usłyszała m.in. takie przeboje jak „Ściernisko”, „Nie ma nic”, „Kto się ceni”, „Crazy is my life”, „Góralskie Tango” w wokalnym wykonaniu braci, Łukasza i Pawła Golców oraz Edyty Golec, która urzekła wszystkich swoim krystalicznym, dźwięcznym i mocnym głosem. Było wesoło, czasem śmiesznie, nie zabrakło też i wzruszenia. Piosenką „Do Milówki wróć” muzycy podkreślili wartości związane z domem rodzinnym i lokalnym patriotyzmem. 

Koncert trwał dwie godziny! Potem, przez długi czas, artyści rozdawali swoje autografy i robili zdjęcia z licznymi fanami.

Po koncercie, kto chciał, mógł uczestniczyć w dyskotece pod gołym niebem.

 

Grupa muzyczna Majestic

Więcej na: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.482207838582767.1073742052.299974953472724&type=1

 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011