LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego - Facebook
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ ARCHIWUM CKiB

21 maja wieczorem w Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach odbył się koncert Teresy Werner – gwiazdy muzyki rozrywkowej, byłej członkini Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk" w Koszęcinie. Teresa Werner występowała na scenach największych teatrów m.in. Carnegie Hall, Broadway. Koncertowała w wielu krajach świata od Stanów Zjednoczonych po Chiny i Japonię. Tym razem jej koncertu mogli posłuchać mieszkańcy gminy Brusy i nie tylko.

Występ rozpoczął producent artystki Krzysztof Szwed, który opowiedział o dotychczasowej drodze artystycznej gwiazdy. Licznie zgromadzona widownia – 300 osób, przez 2 godziny słuchała jej największych przebojów m. in. "Miłość jest piękna", "Dałabym Ci dała", "Kocham swoje morze". Jej ciepło, życzliwość i chęć wspólnej zabawy udzieliła się także widowni. Publiczność była zachwycona, przez cały koncert śpiewała razem z gwiazdą. Koncert zakończył się przed 21.00. Brawom i bisom nie było końca. Po występie uczestnicy mogli zakupić płyty z dedykacją artystki.

Teresa Werner jest popularna nie tylko na Śląsku, ale jeszcze bardziej podbija serca swoich fanów w Polsce.  Obecnie swoim śpiewem zdominowała również Kaszuby.

Zdjęcia: Urząd Miejski w Brusach


 

 
 
Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011