LOGO MBP Brusy - kliknij, aby ściagnąć Katalog książek ONLINE
Najpopularniejsze książki tylko w bibliotece w Brusach CENTRUM WOKÓŁ CENTRUM ZBIORY DZIAŁALNOŚĆ LINKI ARCHIWUM CKiB

Gmina Brusy oraz Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego i Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Brusach uprzejmie informują, że Jury konkursu plastycznego na wykonanie plakatu profilaktycznego pod hasłem „Nasz Kolorowy trzeźwy świat” – bez narkotyków i dopalaczy!, po obejrzeniu 103 prac plastycznych z 10 placówek oświatowych z gminy Brusy, postanowiło nagrodzić i wyróżnić następujące osoby:

W kategorii I (uczniowie szkoły podstawowej klasy I – III)

I miejsce – Paweł Piechowski  – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach, opiekun plastyczny: Maria Ostrowska

II miejsce – Zuzanna Kloskowska – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach, opiekun plastyczny: Maria Ostrowska

III miejsce – Nikola Kiedrowicz - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach, opiekun plastyczny: Maria Ostrowska

Wyróżnienie – Klaudia Słomińska – Szkoła Podstawowa im. kard. St. Wyszyńskiego w Leśnie, opiekun plastyczny: Jolanta Orzłowska

W  kategorii II (uczniowie szkoły podstawowej klasy IV – VI)

I miejsce – Nikola Ossowska  – Szkoła Podstawowa w Lubni, opiekun plastyczny: Monika Trawicka  

II miejsce – Michalina Goebel – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach, opiekun plastyczny: Marcin Stoltmann

III miejsce – Oliwia Kin  - Szkoła Podstawowa w Kosobudach, opiekun plastyczny: Mirosława Wielinska

Wyróżnienie – Dominika Sikorska - Szkoła Podstawowa w Kosobudach , opiekun plastyczny: Mirosława Wielinska

W kategorii III (uczniowie gimnazjum)

I miejsce – Daria Grzelak – Gimnazjum w Brusach, opiekun plastyczny: Patryk Nita

II miejsceBartłomiej Kobus - Gimnazjum w Brusach, opiekun plastyczny: Patryk Nita

III miejscePatrycja Kurs – Gimnazjum w Brusach, opiekun plastyczny: Patryk Nita

WyróżnienieJulia Gierszewska – Gimnazjum w Brusach, opiekun plastyczny: Patryk Nita

WyróżnienieMateusz Różek – Gimnazjum w Brusach, opiekun plastyczny: Patryk Nita

W kategorii IV (wychowankowie zespołów/świetlic terapeutycznych i warsztatów terapii zajęciowej)

I miejsce – Dawid Stoltman – Warsztat Terapii Zajęciowej w Brusach, opiekun plastyczny: Katarzyna Ryduchowska

II miejsce – Paweł Kuehn – Warsztat Terapii Zajęciowej w Brusach, opiekun plastyczny: Iwona Januszewska

III miejsce – Weronika Dolna – Warsztat Terapii Zajęciowej w Brusach, opiekun plastyczny: Iwona Januszewska

WyróżnienieAndrzej Haupt – Warsztat Terapii Zajęciowej w Brusach, opiekun plastyczny: Anna Pacak

WyróżnienieJarosław Wałdoch - Warsztat Terapii Zajęciowej w Brusach, opiekun plastyczny: Iwona Januszewska 

    

Laureatów wraz z opiekunami plastycznymi zapraszamy 8 czerwca 2014 roku na stadion miejski w Brusach, gdzie odbędzie się wręczenie nagród podczas Obchodów Gminnego Dnia Dziecka „Nasz kolorowy trzeźwy świat”. Podsumowanie konkursu plastycznego zaplanowane jest między godz. 15.00–16.00.

W imieniu Organizatorów tegorocznego Konkursu serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom.

         

 

powrót do opisu ...

                                                                                                                                               
 
 




Strona główna | Aktualności | Ogłoszenia | Galeria | Polityka Prywatności | Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2011